HAKKIMIZDA

Tercüme , Telif Hakkı , Tasarım , Uluslararası Yayincilik ve Kitap Satışının Yukselmesı

Daha az harca, daha çok gülümse!

Amazon sloganıyla: (Daha Az Harca, Daha Çok Gülümseme) dünyanın en ünlü internet platformu tabanlı şirketidir. Amazon, dünya çapında milyonlarca müşteriye her gün kitap, müzik, film, ev aletleri, elektronik, oyuncak ve daha fazlasını satıyor. Amazon, dünyanın en etkili ekonomik ve kültürel güçlerinden biri olarak kabul edilen ve dünyanın en değerli markalarından biri olarak kabul edilen e-ticaret, dijital akış ve yapay zekaya odaklanan bir Amerikan teknoloji şirketidir. Amazon, yüksek müşteri deneyimi ve memnuniyeti nedeniyle başarılı bir küresel platform haline geldi. Uygun fiyatlar, hızlı ve güvenilir nakliye ve alışverişte güvenlik, Amazon'un en büyük avantajlarıdır.

michael-dam-mEZ3PoFGs_k-unsplash

Doğrudan Kindle Sürümü (KDP)

Kindle Direct Publishing veya kısaca Amazon KDP, e-kitaplarınızı ve baskılarınızı ücretsiz olarak yayınlamanıza olanak tanır. Amazon Kindle, kitap ayarlarınıza doğrudan erişmenizi sağlayarak kitabınız için bir ayrıntı sayfası oluşturmanıza ve Amazon'daki milyonlarca kitap okuyucuya erişmenize olanak tanır. KDP veya Kindle Direct Release, yazarların e-kitaplarını satmak ve yazdırmak için Amazon'un daha geniş avantajlarından yararlanmalarına olanak tanır. E-kitabın her bir kopyasının satışlarının %70'ine ve basılı kitabın her bir cildinin satışlarının %60'ına kadarını alabileceğinizi bilmek ilginçtir.Ayrıca Amazon Self-Publishing sistemi sayesinde tüm telif hakları size verilmektedir. Bu, kitabınızı Türkiye'de veya başka ülkelerde ve diğer herhangi bir yayın platformunda kolayca yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

Küresel sürüm ve döviz kazançları

Başından beri bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri, kitabınızın kendi kendine satmayacağıdır. Bir kitap yayınlamak yalnızca ilk adımdır ve bir gecede başarılı olmayı ve aynı anda binlerce kitap satmayı asla beklememelisiniz. Kitabınızı ilgi çekici içerikle sunmanız ve Amazon'un benzersiz reklamcılık özelliklerinden iyi şekilde yararlanmanız gerekir. Bu devasa küresel pazara girmeye hazır mısınız? O halde başlayalım. Ancak, Amazon KDP ile bir kitap yayınlamanın ilk başta karmaşık görünebileceğini unutmayın.Ama adım adım yaparsanız, işlemin çok basit olduğunu göreceksiniz. İyi bir kitap yazın, KDP'ye kaydolun ve sonunda yayınlayın. Şimdi, sizi dünya çapında 300 milyondan fazla hevesli kitap alıcısına bağlamak için Amazon reklam kampanyalarını başlatma zamanı. Doğru kitap fiyatını seçmenin de kitabınızın satışında en önemli etkenlerden biri olduğunu unutmayın.